فاطمه
کاشی پزان
مرکز حضرت معصومه (س)
پنهان شده است.
پنهان شده است.
لیسانس
برنامه نویس زبان JAVA
1396/4/20
پنهان شده است.

پنهان شده است.
پنهان شده است.
0
پاسخ: با توجه به این که قبلا دوره برنامه نویسی php را در مرکز آموزش فنی و حرفه جهت ابقاء در شغل برنامه نویسی گذرانده بودم و نیز با معرفی مرکز شماره 2 توسط دوستانی که دوره گذرانده بودند جهت ارتقاء مهارت به مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 2 مراجعه نمودم که الحمداله در زمینه مرتبط با کار بنده این مرکز دوره آموزشی برگزار میکرد. بعد از آن دوره در دوره مهندس توسعه دهنده وب با Java Script شرکت كردم .
پاسخ: با توجه به الزام کاری در شاخه برنامه نویسی و نیز الزام ارتقاء مهارت در گرایش برنامه نویسی و طراحی سایت و قالب آن جهت گسترش کار در دوره های مرکز آموزش فنی و حرفه ای شرکت کردم در پذیرش مرکز 2 ثبت نام كردم و هنگام شروع دوره با اطلاع رسانی از طرف مرکز در این دوره ها شروع به مهارت آموزی نمودم.
پاسخ: بله از لحاظ آموزشی بسیار راضی هستم. در این دوره بسیاری از موارد آموزشی برا فرا گرفتم و از این لحاظ بسیار راضی و خوشحالم که این دوره را با کمال رضایت انتخاب نمودم و باعث دید بازتر در شغل و پیشرفت کاری و همچنین آموزشهای جدید برای بنده گردید.
پاسخ: از لحاظ تجهیزات کارگاهی تجهیزات کافی برای آموزش در این کارگاه وجود داشت .ولی امکان دسترسی به اینترنت نداشتیم.
پاسخ: میتوان تجهیزات مناسبتر و امکانات بیشتری در اختیار این کارگاه قرار داد.از جمله امکان دسترسی به اینترنت.
پاسخ: راضی و علاقه مند به شغل خود هستم و تمام تلاشم را در جهت پیشرفت کارم مینمایم و از لحاظ درآمد نیز شغل پردرآمدی است. بعد از دوره آموزشی از لحاظ کارآفرینی برای 2 نفر از مهارت آموختگان نیز ایجاد شغل برنامه نویسی معرفی نمودم که ایشان هم مشغول به کار شدند و راضی می باشند. حداقل تا کنون در طی یک سال گذشته در زمینه فعالیتهای برنامه نویسی 3 پروژه و در زمینه طراحی سایت انجام داده ام .
پاسخ: